Detail akce: Petr Kocman & Band j.h. Petra Černocká & Jiří Pracný

Petr Kocman & Band j.h. Petra Černocká & Jiří Pracný

sobota 22.07.2023 od 19:30

Letní areál U Letců, Hradec Králové

Prodejce: Smsticket.cz, pro nákup vstupenek budete přesměrováni na oficiální stránky prodejce.

Petr Kocman & Band j.h. Petra Černocká & Jiří Pracný

22.07.2023 od 19:30

Letní areál U Letců, Jana Černého 109, Hradec Králové

Petr Kocman  je český zpěvák a hráč na kytaru, foukací harmoniku, mandolínu, basu; vedle toho také hudební producent, aranžér a studiový hráč.

Od devíti let vystupoval se svým otcem Zdeňkem Kocmanem, nejprve v duu nebo jako hosté různých kapel. Později si společně založili kapelu Daňový únik, jejíž název vymyslel jejich kamarád Honza Vyčítal. Ve svých jedenácti letech poprvé veřejně vystupoval s Michalem Tučným. Jedenáct let, od roku 1995 do roku 2006, působil jako člen skupiny Greenhorns Honzy Vyčítala.

V současnosti hraje se svou doprovodnou skupinou PK Band. Dále také s Jiřím Vondráčkem a jejich společnou kapelou VOKOBERE. Mnoho let také spolupracuje na koncertech a na natáčení desek s bratry Honzou a Františkem Nedvědy. Na Country radiu připravuje každý týden svůj pravidelný autorský pořad s názvem Country je všechno, co se mi líbí, který je vysílán v premiéře každé pondělí večer 20:00–21:00.[1] Představuje posluchačům hudbu ze svého archivu, který čítá několik tisíc CD, včetně pravidelných novinek z celého světa. Country hudba, kterou pouští a propaguje, je crossover s ostatními žánry jako třeba rock, pop, blues, jazz, swing, rocknroll atd., čemuž odpovídá název pořadu.

Své pořady také má na internetovém rádiu Click & Country.

Zařazeno v kategoriích:

Koncert | Folk / Country | Pop | Worldmusic | Hudba

Další akce v místě: Hradec Králové