Detail akce: Rocková Dvorana - dvojkoncert Hlavolamy a Martin Čarný Band

Rocková Dvorana - dvojkoncert Hlavolamy a Martin Čarný Band

pátek 08.03.2024 od 19:00

Kulturní dům Dvorana, Loket

Prodejce: Smsticket.cz, pro nákup vstupenek budete přesměrováni na oficiální stránky prodejce.

Rocková Dvorana - dvojkoncert Hlavolamy a Martin Čarný Band

08.03.2024 od 19:00

Kulturní dům Dvorana, Radniční 312, Loket Najít ubytování

Loketská Dvorana slaví MDŽ (mezinárodní den žen)  - ROCKOVĚ a podporuje regionální kapely !

Od 19:00 hodin -  vystoupí kapela HLAVOLAMY

Kapela Hlavolamy se formuje zhruba od roku 2018 okolo kytaristy a zpěváka Lukáše Konvaliny. V počátcích, ještě pod původním názvem Luko, akustické duo Lukáše Konvaliny a Lukáše Bodyho hrálo po menších akcích. Koncem roku se přidává zkušený baskytarista Michal Matoušek. V únoru 2019 se vydala tříčlenná formace do Kutné Hory k Petrovi Lebedovi z Rybiček 48 do studia LeGrill Records nahrát svůj první Singl nesoucí název “Naivní”. Následně jej vydali i s videoklipem 1.5.2019. Během léta  se formace rozšiřuje o bubeníka Jana Procházku a kytaristu Daniela Hudečka. 

S novými tvářemi se výrazně mění i projev kapely, kdy se pozvolna žánr mění z akustické hudby na progresivní POP/Rock. S tím přichází i další významná změna a to změna názvu na HLAVOLAMY. V říjnu se vydávají opět do Kutné Hory nahrát další singl “Časoprostor” . Také začali objíždět regionální akce a festivaly a pomalu o sobě dávat vědět. 29.2. 2020 spatřil světlo světa i videoklip k písní Časoprostor. Nyní se kapela snaží doladit své umění na tu nejvyšší úroveň, aby mohla pozvolna naplňovat své ambice a stát se nadregionální kapelou.

Od 20:00 hodin - MARTIN ČARNÝ BAND

Je hudební rocková skupina ze Sokolovska a Karlovarska,  která hraje vlastní i převzatou tvorbu . Členové kapely jsou :

 Martin Čarný       frontman kapely, kytara a zpěv

 František Köhler baskytara - (12.11.1963 - 4.3.2023) - Memoriál - s úctou a láskou vzpomeneme na našeho kamaráda a basáka "Ferdyše", kdy to bude rok co nás opustil.

 Petr Rokůsek  klávesy

 David Košťál bicí nástroje        

Autorských skladeb máme na repertoáru okolo 25-ti. Tento druh tvorby prezentujeme převážně na festivalech, v klubech, na různých kulturních a společenských akcích a to v pásmech 1-2 hodiny.

Z převzaté tvorby máme na repertoáru ve vlastní úpravě okolo 80-ti známých hitovek z české i zahraniční hudební scény sahající od 60.let až po současnost! S tímto repertoárem vystupujeme v 4 až 6-ti hodinových celovečerních blocích jako kapela k tanci a poslechu. Hrajeme na různých kulturních a společenských akcích pořádaných městy, podniky, školami, organizacemi a soukromými osobami. Jedná se zejména o plesy včetně maturitních, společenské akce, zábavy, svatby a večírky…

Vlastní a upravenou převzatou tvorbu různě kombinujeme s ohledem na charakter akce a typ posluchačů. Hrajeme 100% na živo, nepoužíváme žádné druhy playbacků.

Zařazeno v kategoriích:

Koncert | Rock | Hudba