Detail akce: FunHouse: Divas night!

FunHouse: Divas night!

pátek 09.08.2024 od 22:00

P.M. Club & Cocktail Music Bar, Praha

Prodejce: Smsticket.cz, pro nákup vstupenek budete přesměrováni na oficiální stránky prodejce.

FunHouse: Divas night!

09.08.2024 od 22:00

P.M. Club & Cocktail Music Bar, Trojická 1907/10, Praha Najít ubytování

CZ

Nová party z edice FunHouse, kde jsme pro vás připravili tu největší Drag show party v Praze. Můžeš se těšit na vystoupení umělců z Česka i Evropy, skvělou taneční muziku, prostě party jak se patří! Takže jakmile uzavře brány Pride Village na Střeleckém ostrově, doraž za námi na tu nejlepší show!

 

CENY:

V.I.P.: 590,- CZK
V.I.P. Door: 790,- CZK

VIP: Zahrnuje přednostní vstup do clubu, welcome drink, exkluzivní místa k sezení na balkoně s nejlepším výhledem na stage, vlastním barem, vlastním WC, meet&greet (kapacita pouze 80 vstupenek)

 

Regular 1. Vlna 290,- CZK (100ks)
Regular 2. Vlna 390,- CZK
Door 490,- CZK

Open door 22:00
Start: 22:30
Close:5:00

Umělci (CZ):

Party, kterou Prague Pride ještě nezažila je tady! FunHouse je nový koncept, který přináší pořádnou porci zábavy na mezinárodní úrovni. První edici této párty jsme připravili speciálně při příležitosti Prague Pride a nese název „FunHouse: Divas night“. A na co se můžete těšit? Vystoupení největších hvězd Maspalomas Pride, ale i hvězd české drag a travesti scény. Samozřejmě nebudou chybět skvělí DJ´s, kteří vás udrží na parketu až do rána! Zárukou kvality je i MC Kristina, která vás celým večerem provede a potkáte se s ní i na hlavní stage na Letné.

 

Nebude chybět ani speciální VIP zóna pro náročné, která vám zajístí exkluzivní zážitek včetně „meet & greet“ se všemi účinkujícími!

 

A na koho se tedy můžete těšit?

 

  • Drag shiky - Drag Queen a profesionální zpěvák z Gran Canaria.

Profesionální operní pěvec je kontratenorista a člen Filharmonického orchestru. Není divu, že jeho vystoupení jsou vždy charakteristické tím, že obsahují i jeho živý hlas. Při této příležitosti třeba vyzdvihnout show, kde vystoupil jako Montserrat Caballé, která přijela v doprovodu Freddieho Mercuryho zahájit olympiádu. Tato show u příležitosti 25. výročí Gala v Las Palmas ho vystřelila doslova na Olymp.

Vitěz Ganador Gala Drag Las Palmas 2023

Semifinalista Got Talent Netherlands, Germany and Spain

V Praze můžete živě vidět jeho show:

8.8. čtvrtek - club Heavem

9.8. pátek odpoledne - Pride Village

od 22:00  -  club PM

 

  • Drag shiky - Drag Queen and profesional singer from Las Palmas Gran Canaria.

The professional opera singer is a countertenor and a member of the Philharmonic Orchestra Choir. Not surprisingly, his acts have always been characterised by including his live voice.
On this occasion, needless to say, he did the same again, stepping into the shoes of Montserrat Caballé, who had come, accompanied by Freddie Mercury, to open the Olympics that elevated him to the Olympus of drag, on the Gala’s 25th anniversary.

Winner Ganador Gala Drag Las Palmas 2023

Semifinalist Got Talent Netherlands, Germany and Spain

In Prague Pride you can meet him at:

8.8. Thursday - club Heaven

9.8. Friday afternoon - Pride Village

from 22:00 - club PM

 

  • Naira Delario & Domeezz (Czech republic) – dvojice, která nesmí chybět na žádné velké drag akci. Naira je také hvězdou několika předních českých travesti skupin a ve spolupráci s Dominikem vytváří skvělá (nejen) taneční vystoupení, která vás dostanou do varu!

 

  • Vlasta Wild (Czech republic) – kdo by neznal naši úžasnou Vlastičku? Tato dáma je přední českou travesti umělkyní už více než 20 let a je známá po celé České republice. „Vychovala“ celé generace dalších umělkyň, které slaví úspěch nejen se skupinou Crazy Goddess. Co si pro nás připraví tentokrát? Nechte se překvapit!

 

  • Madonna Daniela Maxová (Czech republic) – další stálice české travesti scény, která vyniká nezapomenutelnými vystoupeními, ale i velmi ostrým jazykem. Vystupovala ve všech prestižních pražských klubech, ale i na různých kulturních akcích od Aše až po Žilinu!

 

  • Miss Chief (Czech republic, Deutschland) – vycházející hvězda české drag scény, která hojně vystupuje nejen v Česku, ale patří ke stálicím evropské drag scény. Zároveň je vítězkou Miss Drag Sympatie 2023, takže určitě okouzlí i vás!

 

  • Kristina Sitková (Czech republic) – žena mnoha tváří, která vás provede celým večerem. Kristina je nejen herečka, ale i moderátorka, kterou určitě znáte z různých queer akcí, ale i moderování Prague Pride.

 

  • Bratři v triku (Czech republic) – DJ Dave a MC Honza již mnoho let provázejí vystoupení předních českých drag a travesti umělkyň po celé republice. DJ Dave byl mnoho let resident DJ klubu Termix a jeho mixy vás zaručeně udrží na parketu až do ranních hodin!

 

Artists (EN):

 

Zařazeno v kategoriích:

Show / Vystoupení | Taneční party | Burlesque / Kabaret